NIEŚMIERTELNIK brelok wybijany

Nieśmiertelnik brelok wybicie

Nowy produkt

NIEŚMIERTELNIK brelok wybijany

Więcej szczegółów

8,00 zł brutto

Więcej informacji


Potrzebujesz oryginalnego i przede wszystkim trwałego breloczka z dowolnie wybitym tekstem?

Dlaczego warto wybrać właśnie TEN brelok spośród setek innych ?

Brelok wykonany jest ze stali kwasoodpornej – nie straszna jej słona woda, pot, czy zanieczyszczenia – nic się z nią nie stanie.

Materiał z którego wykonany jest brelok, jest bardzo bezpieczny – nie zardzewieje, nie wywołuje podrażnień czy uczuleń. Może być stosowany jako numerek w szatni np. na basenie, w kinie, teatrze, czy restauracji. Wszędzie gdzie tylko potrzeba powiesić płaszcz czy kurtkę.

Jest mały i wytrzymały, nie uwiera w kieszeni, ale zarazem ciężko go zgubić. Dodatkowo oszczędzisz klientowi stresu związanego ze złamaniem numerka na którym przypadkowo usiadł – tutaj to się nie zdarzy !

Na zawieszce możesz wybić dowolny tekst, może to być dodatkowa reklama Twojej firmy, mądrość życiowa, czy po prostu krótki żart, który z pewnością zostanie przeczytany i poprawi humor klienta.

99% ludzi z pewnością zerknie na numerek czekając w kolejce, choćby po to aby sprawdzić jaki ma numer. Stalowe kółeczko, które jest wytrzymałe i poręczne, a zarazem wygodne w użyciu. Dzięki niemu powiesisz ten breloczek w dowolnym miejscu.

Zwykłe, plastykowe zawieszki, łamią się, wycierają i odstraszają. Na zawieszce możesz wybić dowolny tekst, może to być dodatkowa reklama Twojej firmy, mądrość życiowa, czy po prostu krótki żart, który z pewnością zostanie przeczytany i poprawi humor klienta a 99% ludzi z pewnością zerknie na numerek czekając w kolejce, choćby po to aby sprawdzić jaki ma numer.

Dostępne litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Dostępne cyfry:

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Dostępne duże cyfry:

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Dostępne znaki:

. - : , ' * / #

W skład kompletu wchodzi blaszka wybijana jednostronnie, z zawieszką w postaci kółka.

Potrzebujesz większą ilość? Masz jakieś dodatkowe pytania?

Zamówienie ma być specjalnie dostosowane do Ciebie?

Napisz, chętnie pomożemy Informacje do wybicia prześlij po zakupie na adres sklep@stampgrav.com

Produkty powiązane